O mnie:

Fotografia… można powiedzieć „ temat rzeka”… W obecnych czasach wydaje się być wszędzie. Większość z Nas ma gadżet w postaci smartfona, którym może zrobić zdjęcie w każdej chwili. Nie trzeba być „profesjonalnym fotografem” żeby zrobić super fotkę! A jednak ……Nie odważył bym się w ten sposób powierzyć komuś zadanie uwiecznienia MOJEGO NAJWAŻNIEJSZEGO DNIA za pomocą telefonu! Wiedza i doświadczenie są konieczne aby Wasz niepowtarzalny dzień miał szansę cieszyć Wasze oczy przez kolejne lata…

Moja przygoda z fotografią zaczęła się wtedy gdy każda klatka filmu była na wagę złota a każde zdjęcie musiało być przemyślane. To był czas kiedy zdobywałem cenne szlify na drodze ku Waszej historii. Dlaczego? Bo lubię o sobie myśleć jak o kimś kto towarzyszy Wam przy różnych okazjach rodzinnych i tworzy Waszą historię na fotografiach. To są cenne chwile, które już nie wrócą. Cieszę się myśląc o tym że w zimowe dni siadacie przy kominku  z kubkiem ciepłego kakao w ręku i oglądając albumy, wspominając radosne chwile. Dla mnie pełną satysfakcją jest być razem z Wami, uczestniczyć w tych chwilach i sprawić, że za każdym razem gdy weźmiecie do ręki album  to się uśmiechniecie . To moja nagroda!!!!
Ta strona podejmuje tematykę fotografii ślubnej, ale to nie jedyny rodzaj zdjęć jakie wykonuję. Każde wydarzenie jest osobnym wyzwaniem i należy podejść do niego w indywidualny sposób. Ale to jest właśnie to co sprawia że zdjęcia uzyskują niepowtarzalny charakter.  Mam na dzieję że razem stworzymy jeszcze nie jedną wspaniałą historię.


Zapraszam do skorzystania z moich usług.